Op afspraak uw producten geleverd! Alle prijzen zijn incl. BTW

Zeevruchten (o.a. Garnalen)

Overzicht:  List Grid

Toont alle 8 resultaten

    •  

      Aan de buitenkant krokant deeg, binnenin zachte inktvis. Serveertip: warm serveren met knoflookmayonaise (aioli).

      portioneerbaar 500 gr

      prijs per 1000 gr € 23.98

       

      €11.99
    • Een delicatesse voor fijnproevers en zeer speciale gelegenheden: mals, rauw Sint-Jacobsvlees, zonder kuit, voor u gevangen in Normandië in Frankrijk. Geglazuurd ter bescherming.

      ca 10 st/ 270 gr

      prijs per 100 gr € 11,11

      €29.99
    • Rauwe witte tijgergarnalen met kop en schaal. Van Vietnamese aquacultuur, intens van smaak – ideaal voor het frituren, grillen of verfijnde visgerechten. Of ze nu op een mediterrane, Aziatische of klassieke manier worden bereid, deze garnalen zijn een premium ingrediënt voor een moderne, creatieve keuken. ASC-C-00177

      300 gr

      prijs per 1000 gr €49,97

      €17.49
    • glutenvrij

      Een echte specialiteit: gepeld, ontdarmd, gekookte witpootgarnalen met lekker vlees en een knapperige ‘bite’, met staartsegment. Al klaar om te serveren! Lekker om kort te bakken of verwarmd in een saus.

      ca 25 st/ 225gr

      prijs per 100 gr € 6,22

      €13.99
    • Malse garnalenstaarten rauw, geschild en ontdarmd, in een aromatische kruidenknoflooksaus. Nootachtig van smaak.

      275 gr

      prijs per 1000 gr 43,24

       

      €11.89
    • Heerlijk en gemakkelijk! Rauwe garnalen zonder schaal en staartsegment op een stokje. Uitlekgewicht 270 g.      5 stokjes met ieders 5 garnalen,

      5 stuks, 270 g

      prijs per 1000 gr  31,46

      €16.99
    • Sappige, smaakvolle garnalen in vlindervorm, zonder kop en schaal, ontdarmd, met staartsegment. Omhuld met een knapperige panade van kokosschaafsel. Voorgebakken.

      450 gr ca 22st

      Prijs per 1000 gr € 46,64

      €20.99
    • bij dit product bevinden de Patagonische mosselen zich in een fluweelzachte kreeftensaus, op smaak gebracht met witte wijn, cognac en fijne peterselie. Kleine stukjes wortel zorgen voor licht zoetige accenten en geven het gerecht structuur. Het gerecht is serveerklaar in een keramische schaal, dus hoeft alleen verwarmd en geserveerd te worden. De schaaltjes kunnen bewaard worden.

      Twee schaaltjes (à 100 gram)

      € 84,95 per 1000 g

      €16.99
Pas betalen na ontvangst van uw bestelling. ×
Indien een product, om welke reden dan ook, niet overeenkomt met de kwaliteit die wij waarborgen , ontvangt u van ons een vervangend artikel of uw geld terug. ×
This is a static CMS block edited from admin panel. You can insert any content here. ×
This is a static CMS block edited from admin panel. You can insert any content here. ×
Direct bellen
Adres