Pasta
-
€11.89
Geraffineerd gekruid Aziatisch rijstgerecht met fijne stukjes kippenborstfilet, taugé en groenten.
1000grPrijs per 1000 gr € 11,89
-
€8.89
Biologisch, vegetarisch en echt Italiaans genieten: fruitige tomatensaus met een romige bechamelsaus met daartussen courgette, tomaat, aubergine en lasagnebladen. Bestrooid met Goudse kaas.
1×400 gr
Prijs per 1000 gr € 22.23
-
€12.39
Speciale gigli pasta met delicate zalmfiletblokjes. Met gele en oranje wortelen en fijne juliennegroenten in een romige saus.
1000 gr losgevrorenPrijs per 1000 gr € 12,39
-
€11.99
Lasagne met rund- en varkensvlees. Tussen de lasagnevellen laag voor laag gevuld met bolognese- en béchamelsaus. Gegratineerd met kaas.
2 x 450 Gr
Prijs per 1000 gr € 13.32
-
€9.89
Ovenschotel van macaroni en gekookte hamblokjes. Bestrooid met Emmentaler kaas. Genieten binnen een mum van tijd.
400 g
Prijs per 1000 gr € 24,73
-
€13.99
Gegaarde mie noedels met malse, gekookte plakjes eendenfilet en een groentemix (51%) in een typische Aziatische kruidenmix. Diepvries.
€ 19,99 per 1000g, 700 g -
€13.39
Fusili met een romige saus en rijkelijk gevuld met stukjes varkensvlees en champignons.
750 gr
prijs per kg €17,85
-
Tagliatella mer Romanesco en malse gekruide, gekookte kipfiletstukjes. Verfijnd met suikererwten en stukjes tomaat, met een romige saus van basilicum.
800 gr
€ 16,49 per 1000g
-
€12.89
Speciale gigli pasta met delicate zalmfiletblokjes. Met gele en oranje wortelen en fijne juliennegroenten in een romige saus.
750 grPrijs per 1000 gr € 17,19
-
€14.49
Beetgare mafaldine noedels met zachte stukjes kipfilet, gekruid en gegaard. Het gerecht is afgemaakt met gehakte bladspinazie, gedroogde tomaten en een room-, tomaten-, kaassaus.
1000 gr
Prijs per 1000 gr € 14,49 -
€12.89
Een gerecht voor het hele gezin. Spirelli-pasta met gekookte en gekruide stukjes kip, knapperige wortels, erwten en maïs. De fijne roomsaus maakt het gerecht compleet.
1300gr losgevrorenPrijs per 1000 gr € 9,92
-
€11.39
Penne in een kaassaus met blauwschimmelkaas, harde kaas, brie, pecorino en spinazie.
1000 gr losgevrorenPrijs per 1000 gr € 11.39
-
€13.49
Voor het hele gezin: al dente gekookte schelpenpasta met een saus met gehakt van rund- en varkensvlees, gekleurde wortels en fijne kruiden. Licht pikant en snel klaar! Portioneerbaar.
1000 grPrijs per 1000 gr € 13.49
-
€11.99
Spaghetti met een bolognesesaus op basis van tomaten, gehakt van rund- en varkensvlees en groenten. Afgemaakt met geraspte Emmentalerkaas.
1 x 500 g Prijs per 1000 gr € 23.98
-
€13.39
Voor visliefhebbers: spaghetti met wilde zalm en spinazie in een heerlijke roomsaus, verfijnd met een vleugje witte wijn. Portioneerbaar.
600grPrijs per 1000 gr € 22,32
-
€9.69
Geniet van een authentieke Italiaanse delicatesse: heerlijke eiernoedels gemaakt van fijn durumtarwegriesmeel. Onze pasta is verfijnd met een aromatische champignon- en eekhoorntjesbroodsaus, terwijl peterselie en zwarte peper de smaakbeleving perfectioneren. Snel en eenvoudig op te warmen in de pan of magnetron.
600gr losgevrorenPrijs per 1000 gr € 16,15
-
€12.89
Een grote plak zalm (100 g) tussen lasagnebladen met fijne bladspinazie en een romige kaassaus.
1 x 400 gr
Prijs per 1000 gr € 32,23
