gebakjes
-
€12.99
Fruitig en romig genot: aardbei-helften op twee lagen licht biscuit en yoghurtroom, afgemaakt met glazuur.
Voorgesneden. 6stuks
Prijs per 1000 gr € 27,64
-
€6.29
Heerlijk luchtige bladerdeeg, gevuld met sappige appelstukjes in een appelbereiding met rozijnen en op smaak gebracht met rum. Klaar om af te bakken. Met of zonder vanille-ijs en slagroom, puur genieten! Lengte ca. 32 cm, drie strudels.
(kan sporen van melk bevatten)
1 x 600 gr
Prijs per 1000 gr € 10,48
-
€12.49
Ideaal om het nieuwe jaar mee in te knallen! Voor jong en oud! Lekkere appelschijfjes in beslag. Voorgebakken, dus klaar in een mum van tijd!
ca 13 stuks / 500 gr
prijs per 1000 gr €24.98
-
€4.79
Voor een zoet gebakje of een hartig gerecht, deze luchtige en knapperige bladerdeeg komt altijd van pas!
(kan sporen van melk bevatten)
€ 10.64 per 1000g, 450 g, 6 stuks -
€11.39
Smeuïg donker cakebeslag en kruimels met een vleugje cacao, daartussen een zoete kwarkvulling met een subtiele vanille- en citroensmaak. Een onweerstaanbare klassieker voor elk moment, voorgesneden.
500 g, 6 stuks€ 22,78 per 1000g, -
€11.59
Chocoladeroomcrème (46%) tussen een dondere bodem (25%), met vanilleroom (22%) en gedecoreerd met witte chocolade. Diepvries.
350 g, 6 stuks
€ 33,11 per 1000g
-
€10.95
Sappige stukjes gebak met een laag van golvende chocolade op luchtig biscuitgebak met een fruitige laag van kersen.
6st/500 gr
prijs per kg €21,90
-
€12.69
Een tijdloze klassieker van hemels genot, opnieuw gerold in de stijl van de fijne banketbakker: rolletjes luchtig biscuitgebak, royaal gevuld met romige citroenslagroom en verfrissende citroenfruitvulling. Verfijnd met fijne decoratieve suiker, zijn deze kleine meesterwerken klaar om te serveren in slechts een uur. Ze ontvouwen hun magie op de zomerse salontafel – populair bij jong en oud.
2×8 stuks/360 gr
prijs per kg 35,25
-
Brand: ennera by eismann€18.49
Verfrissende roomkaas gebakjes met hele mandarijnpartjes, afgemaakt met glazuur. Een klassieker en lactose- en glutenvrij!
625 gr / 6 stPrijs per 1000 gr € 29,58
-
€10.69
Een absolute aanrader voor nougat liefhebbers: fijne, kleine flensjes, gevuld met een nougatroom. Met de hand gerold. Het perfecte tussendoortje of dessert met een bolletje ijs of serveer met fruit!
€ 22,27 per 1000g, 480 g, 8 stuks
-
€11.89
Oorspronkelijk een geschenk uit de Franse keuken, inspireren de mini soesjes, klassiek gemaakt van chouxdeeg, nog steeds. Gevuld met licht gezoete room zijn ze direct na het ontdooien en bestrooien met het bijgevoegde decoratieve poeder klaar om te serveren. In de zomer smaken ze bijzonder heerlijk, halfbevroren of als dessert op een fruitgelei gemaakt van zoete bessen.
ca 43 st/ 615 gr
Prijs per 1000 gr € 19,33
-
€10.99
Voor de lekkere trek of als heerlijke snack. Losse stukjes, tweezijdig gebakken pannenkoekendeeg met rozijnen. Portioneerbaar.
€ 14,65 per 1000g, 750 g -
€5.79
Een populair gerecht. Luchtig en dik, gemaakt van tarwedeeg. Lekker als ontbijt, lunch of tussendoor met stroop. Perfect als toetje.
€ 25,85 per 1000g, 224 g, 8 stuks -
€15.79
Tropische verfrissende fruitcombinatie: een luchtige deegbodem met yoghurtroom, mango-passievrucht-perzikroom vermengd met een perzik-passievruchtbereiding. Afgemaakt met glazuur.
12 stuks/550g
prijs per kg 28,71
-
€12.39
Een specialiteit uit het Zuiden: “Pastel de Nata” in een fruitige variant. Met crème gevulde taart, verfijnd met een mix van bosvruchten (frambozen, bramen, ribes en bosbessen).
6st/360 gr
Prijs per 1000 gr € 34,32
-
€10.39
Haal zoete herinneringen op en geniet van deze taartjes – het lekkerst lauwwarm uit de oven. Goudbruin en gevuld met heerlijke room, zijn ze een authentiek Portugees genot. Ideaal als dessert voor warme zomeravonden, vergezeld van een sterke espresso of in combinatie met heerlijk ijs.
6st/360gr
prijs per kg 28,86 -
€13.69
Een klassiek dessert uit de Italiaanse keuken, waarbij in koffie gedrenkte lange vingers worden bedekt met romige marscapone en bestrooid met fijn cacaopoeder.
4 st/ 340 gr
prijs per 1000 gr € 40.26
