Smakelijk Leven t/m 07.11.2026
-
€12.39
Gebakken aardappelschijfjes met uien, gepekeld en gerookt varkensvlees in blokjes en Emmentaler.
750 gr€ 16,52 per 1000g -
€22.59
Zes grote loempia’s, gevuld met groenten (taugé, witte kool, prei, ui en wortel), ham en stukjes kip. De enige echte klassieker! Licht gekruid en met de hand gevouwen. (voor in de oven, airfryer en friteuse)
6 stuks, 1200 g apart verpakt!
Prijs per 1000 gr € 18,83
-
€8.39
Niet alleen voor het ontbijt, maar ook als bijgerecht zijn deze baguettes perfect!
(kan sporen van melk bevatten)
15 stuks, 900grPrijs per 1000 gr € 9.32
-
€7.89
Een Indonesische specialiteit voor liefhebbers van de pittige en pittige Aziatische keuken. Lekker, vullend recept met gekookte en gekruide kipfilet, glasnoedels, champignons en paprika. Voor een exotisch tintje wordt het traditionele stoofgerecht verfijnd met gember en chili.
2 x 300 gr
Prijs per 1000 gr € 13.15
-
€4.29
Gesneden en klaar voor bereiding. direct na de oogst ingevroren.
FR-BIO-01
500 gr
8.58 € per 1000g
-
€4.49
Gele en oranje biologische wortelschijfjes. Diepvries.
500 g
€ 8,98 per 1000g
-
€7.29
De groene groente, krachtige boerenkool, grof gehakt. Een klassieker in de moderne keuken, niet alleen lekker als stamppot.
€ 5,83 per 1000g, 1250 g -
€4.39
Voorgesneden fijne blokjes wortel, knolselderij, prei, bleekselderij en ui. Veelzijdig te gebruiken.
500grglutenvrij
prijs per 1000 gr € 8,78
-
€14.29
Grove braadworst van varkensvlees, verfijnd met rundvlees, op smaak gebracht met marjolein, voorgegaard. Diepvries.
480 g, 6 stuks€ 29,77 per 1000g -
€9.99
Fijne groente met vaste roosjes en mooie bloemknoppen. Deze eismann-bestseller is ongekruid en ideaal in wokgerechten.
€ 9,99 per 1000 g -
€15.99
De ideale snack! Sappige voorgegaarde kippenvleugels in een kruidige paprikamarinade. Zeer gemakkelijk te bereiden.
(kan sporen van melk bevatten)
1000 gr
prijs per 1000 gr € 15,99
-
€7.39
glutenvrij
Kleine, zachte erwtjes. Vers voor u gedopt. 1000gr
prijs per 1000 gr € 7,39
-
€9.99
Fijne romige soep van gepureerde pompoen en wortelen. Met verse gember. Lekker met een broodje!
2×250 ml
Prijs per 1000 gr € 19,98
-
€9.39
Mild gekruide camembert, fijn gepaneerd en voorgebakken.
4 stuks, 300 g
Prijs per 1000 gr € 31,30
-
€15.49
Deze licht gemarineerde en voorgegaarde kipfilethaasjes zijn tegelijk mals en sappig.
(kan sporen van melk bevatten)
ca 15 stuks, 500gr
Prijs per 1000 gr € 30.98
-
€9.39
glutenvrij
Ongeblancheerde champignonschijfjes. Alsof ze net geoogst zijn.
1000gr
prijs per 1000 gr € 9,39
-
€8.39
Onze pittige goulashsoep zal liefhebbers van hartige stoofschotels gegarandeerd aanspreken. Gekookte en gekruide rundvleesblokjes, pittige rode paprika, uien en fruitige tomatenpuree geven de klassieker zijn typische, hartige smaak. Onze tip: Ook heerlijk als partysnack. Lekker met versgebakken platbrood.
2×250 ml
Prijs per 1000 gr € 16,78
-
€17.99
Die is goed gevuld! Kippenborstfilets gevuld met kalkoenham en Goudse kaas. Licht gekruid en gepaneerd.
ca 4stuks, gr 700
Prijs per 1000 gr € 31.02
-
€14.99
glutenvrij
De specialiteit van het Midden-Oosten: gegaard kippenvlees uit de bovendij met de typische kebabsmaak en gesneden zoals kebabvlees. Past perfect in een kebabbrood.
portioneerbaar 600 gr
prijs per 1000 gr € 24,98
-
€13.99
De ideale keuze voor een snelle maaltijd of als onweerstaanbare feestsnack. Sappige mini schnitzel gesneden uit de kipfilet, al gekruid en voorgekookt. Voor maximale culinaire variatie worden ze al voorgebakken in een krokant paneermeel met geraspte aardappelen. Moeiteloos bereid in een pan of oven.
ca 10 st / 500 gr
Prijs per 1000 gr € 27.98
-
€4.99
Krokante mini Röstitaler met gerookt spek, verfijnd met geroosterde uien. Voorgebakken. Diepgevroren.
ca 45 st/450 gr
prijs per kg € 11.09
-
€13.39
Fusili met een romige saus en rijkelijk gevuld met stukjes varkensvlees en champignons.
750 gr
prijs per kg €17,85
-
€19.49
Let op, kan sporen van gluten bevatten & (kan sporen van melk bevatten)
Van hoogwaardige kwaliteit, gemarineerd, mager en mild van smaak.
ca 7 stuks, 700 gr
Prijs per 1000 gr € 27.84
-
€9.99
Versgebakken Leberkäse is een klassieker uit de Beierse keuken. Goudbruin vanbuiten en heerlijk sappig vanbinnen: hij smaakt het best warm, rechtstreeks uit de oven.
500 g€ 19,98 per 1000 g
